אתגר ה 45 מעלות
דף הביתבלוג מאמריםאתגר ה 45 מעלות

חידוש אופן ספייס קיים

שיפוץ מקצועי של אופן ספייס מחו"ל

לא מזמן קיבלנו פניה מחברה מובילה בנתניה לה בצענו עבודות באתרים שונים בעבר. הלקוח נכנס לקומת משרדים אותה פינתה חברת אי. בי. הדייר הקודם השאיר אופן ספייס של הרמן מילר שהיה בנוי בצורת  משושים ב 45 מעלות, אותם היה צריך לחדש. הבקשה היתה להשמיש את הקיים ולמקסם את המחיצות והריהוט על מנת  לחסוך בתקציב, ולהעמיד מחדש את העמדות בתצורה שונה לגמרי מהקיים. גם חיפוי המחיצות היה עשוי מחומר פלסטי גמיש ושאינו ניתן לחידוש.

המשימה הראשונה הייתה למצוא פתרון שיאפשר את חיבור המחיצות בזווית של 90  מעלות.  לצורך כך הכנו עמודים מתאימים אותם חתכנו במיוחד בלייזר, במקביל הוזמן בד מיוחד בצבע לפי דרישות הלקוח, הבד עבר טיפול בחומר מעכב בעירה, לבד הלחמנו מחדש את  אוחזי הפלסטיק ממהמחיצות הישנות, לבסוף המחיצות הרוכבו במבנה החדש בשילוב פלטות שולחן חדשות. והתוצאה נראות ברמה של אופן ספייס חדש וחיסכון משמעותי בתקציב.

מסתבר שאפשר להפוך אופן ספייס ב 45 מעלות.

 

מאמרים בנושא
אף אחד חוץ מכם לא העז להתעסק עם זה

 זו התשובה שחברת KNS הבין לאומית  קיבלו עד שפנו אלינו. הבקשה שלהם נראתה פשוטה, להעתיק את האופן ספייס הקיים  לבניין החדש שבנו בחיפה. מה שנראה פשוט למראית עין הצריך עבודת תכנון מעמיקה, 

הכירו את נרבוטס

נרבוטס- מושג חדש בריהוט המשרדי, הגיע לישראל. אחנו כבר נרגשים!

הפתרונות המפתיעים והמיוחדים  של חברה מובילה  זו כוללים, עיצובים, צבעים,דגמים מיוחדים עם התאמה לדרישות העבודה המשתנות. 

ההתלבטות של ערוץ הקניות

 מתלבטים בין מחיצות חדשות למחיצות יד 2? אתם לא לבד, גם ערוץ הקניות לא היה בטוח אם כדאי לו לרכוש מחיצות משומשות או להשקיע בחדשות. איך זה נגמר? הכנסו להמשך המאמר.

הסיבות שמרכז הנדל"ן בחרו דווקא בנו

ריהוט איכותי, אספקה מהירה, שינויים בריהוט קיים, אלו רק רק חלק מהסיבות שמרכז הנדלן בחר בBP-BEST PROJECTS לאספקה והתקנת ריהוט למשרדים החדשים.

עמדות עבודה למוקדים

עבודה מול חברות הטלמרקטינג המובילות בישראל מחייבת הבנה מדויקת של הדרישות והצרכים הייחודים שלהן, ובראש ובראשונה עמידה בלוחות הזמנים.