עמדות עבודה למוקדים
דף הביתבלוג מאמריםעמדות עבודה למוקדים

הסיבות שהמוקדים הגדולים בישראל בוחרים בנו

החברה המובילה בהקמת מוקדי טלמרקטינג וטלמיטינג

הבנת הדרישות הייחודיות של חברות הCall Center זהו המפתח להצלחה

 במשך השנים הפכה בסט פרויקטים  למובילת תחום הקמת המוקדים בחברות הגדולות.

שירותי בריאות כללית, קופת חולים מכבי, אל על, וואלה, מאוחדת, חברת החשמל ורשות המיסים, אלו רק חלק קטן מהשמות.

עבודה מול חברות הטלמרקטינג המובילות בישראל מחייבת הבנה מדויקת של הדרישות והצרכים הייחודים שלהן, ובראש ובראשונה עמידה בלוחות הזמנים.

מנהל תפעול נכסים אנחנו יכולים להיות שותפים טובים עבורך:

 פתיחה של מוקד דורשת ממנהלי הבינוי סנכרון של עשרות בעלי מקצוע, כאשר חברת הריהוט  הנה אמנם גורם חשוב, אבל רק  אחד ובדרך כלל האחרון בשרשרת. האדריכל, הקבלנים השונים, אנשי התשתיות והIT צריכים לעבוד בשיתוף פעולה שמטרתו אחת: העמדת המוקד לעבודה בזמן ובתאריך שנקבע.

שם המשחק: אספקה מהירה וגמישות מרבית:

חברת בסט פרויקטים ערוכה לספק במהירות כל כמות עמדות ולבצע התאמות ושינויים תוך כדי תנועה. לעתים במהלך העבודה עולות דרישות חדשות של הלקוח בנוגע לכמות ומיקום העמדות, אם בגלל אילוצים, שינויים בכוח האדם ודרישות נוספות. על מנת לעמוד בכך על חברת הריהוט, להציג יכולת ונכונות לבצע שינויים תוך כדי תנועה. זו בדיוק הסיבה  ששיטת העבודה שלנו מול מוקדים מתאפיינת בגמישות גבוהה ויכולת לבצע התאמות.

הבנה של דרישות התשתית במוקד:

עבודה במוקדים גדולים בהם העבודה מתבצעת בשדרות, מצריכה פריסת תשתיות רחבה. המוצרים המסופקים על ידי החברה מותאמים לכך, בין באמצעות תעלות פנימיות במחיצות האופן ספייס, ובין במערכות הבנץ המגיעות עם תעלות ייעודיות.

פתוח עמדות ייחודיות:

יכולת נוספת אותה מציגה החברה הנה בניית מערכי טלמרקטינג ייחודים. במקרים בהם יש רצון לדרישה עיצובית ובלעדית, אנו מספקים שירות של פיתוח העמדות  משלב התכנון  ועד לייצור בפועל. לדוגמה בחודש יולי 2021  השלמנו בהצלחה התקנת  480 עמדות במוקד חדש בכרמיאל.

פנו אלינו:

אנו מציעים לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר, ניסיון, ומעל לכל הצגת יכולות בתחום הביצוע, איתנו תוכלו להיות בטוחים שהעמדות יהיו מוכנות בדיוק בזמן.

אז, אם יש לכם צורך בהקמת מוקד, נשמח מאד אם תצרו עמנו קשר. דורון ישמח לעמוד לשירותכם. התקשרו כעת 03-5059933.

 

 

 

מאמרים בנושא
אף אחד חוץ מכם לא העז להתעסק עם זה

 זו התשובה שחברת KNS הבין לאומית  קיבלו עד שפנו אלינו. הבקשה שלהם נראתה פשוטה, להעתיק את האופן ספייס הקיים  לבניין החדש שבנו בחיפה. מה שנראה פשוט למראית עין הצריך עבודת תכנון מעמיקה, 

הכירו את נרבוטס

נרבוטס- מושג חדש בריהוט המשרדי, הגיע לישראל. אחנו כבר נרגשים!

הפתרונות המפתיעים והמיוחדים  של חברה מובילה  זו כוללים, עיצובים, צבעים,דגמים מיוחדים עם התאמה לדרישות העבודה המשתנות. 

אתגר ה 45 מעלות

האתגר שקיבלנו מחברה בין לאומית שעברה לאזור התעשיה של נתניה לא היה פשוט: "בקומה שלקחנו הדייר הקודם השאיר מחיצות  אותן אנו מעוניינים לשפץ ולהרכיב מחדש, הבעיה  שהעמדות בנויות בצורת משושה בזווית של 45 מעלות. אנו מבקשים שתהפכו אותם  לאופן ספייס המחובר ב 90 מעלות ."

ההתלבטות של ערוץ הקניות

 מתלבטים בין מחיצות חדשות למחיצות יד 2? אתם לא לבד, גם ערוץ הקניות לא היה בטוח אם כדאי לו לרכוש מחיצות משומשות או להשקיע בחדשות. איך זה נגמר? הכנסו להמשך המאמר.

הסיבות שמרכז הנדל"ן בחרו דווקא בנו

ריהוט איכותי, אספקה מהירה, שינויים בריהוט קיים, אלו רק רק חלק מהסיבות שמרכז הנדלן בחר בBP-BEST PROJECTS לאספקה והתקנת ריהוט למשרדים החדשים.