הסיבות שמרכז הנדל"ן בחרו דווקא בנו
דף הביתבלוג מאמריםהסיבות שמרכז הנדל"ן בחרו דווקא בנו

הסיבות שמרכז הנדל"ן בחרו דווקא בנו

המשימה הבלתי אפשרית שביצענו בהצלחה במרכז הנדל"ן

מרכז הנדל"ן, המוביל בהפצת התוכן המקצועי הרלוונטי והעדכני ביותר של ענף הנדל"ן בישראל, עבר בחודש אפריל 2021 למשכנו החדש במגדלי בסר בבני ברק.

הבקשה הייתה לשלב בין רכישת ריהוט חדש להשמשת והתאמת הריהוט הקיים. בקשה נוספת הייתה גם לסיים את הפרויקט תוך פחות מעשרה ימים וגם שכל השינויים וההתקנה יתבצעו ביום עבודה אחד בלבד.

משימה לחוצה ועמוסה לכל הדעות. במרכז הנדל"ן הבהירו שעמידה בלוח הזמנים היא תנאי הכרחי. את הפרויקט הוביל האדריכל עמית ישראל (Amit Israel design -סטודיו לעיצוב פנים). אנחנו, חברת בסט פרויקטים נבחרנו גם לספק את הריהוט וגם לבצע את כל עבודות השינויים.

דגם השולחן שנבחר הוא דגם נובו (פרופיל משופע בצבע שחור) בשילוב פלטות בצבע עץ.
שולחנות עם שלד מתכת שהיו קיימים במקום קוצרו, הותאמו למידות החדשות והפכו לעמדות בנצ'. במתחם האופן ספייס החדש. סופקו תעלות חשמל ממתכת בצבע תואם שהורכבו מתחת לשולחנות, ותרמו למראה האלגנטי והנקי של סביבת העבודה, כמו כן, על השולחן הורכבו מפרדות מחופות בד בצבע תכלת אגם, בשילוב פרופיל אלומיניום תואם, בכדי לאפשר סביבת עבודה אינטימית לכל עובד.
לפינות הישיבה נבחרו כורסאות המתנה דגם מונקו עם בד קטיפה שחור וכיסא אורח דגם קיטו מרופד בבד תכלת אשר שיוו למקום אווירה יוקרתית וחמימה.
התאמת הריהוט הקיים דרש צוות מיומן שמסוגל לבצע את כל השינוים יחד עם הרכבת הריהוט החדש ביום עבודה אחד, כדי שהלקוח יוכל להתחיל לעבוד כבר ביום המחרת.
עבודת ההתקנה בוצעה על ידי ראש צוות התקנות אבנר חיים שיחד עם הצוות עמדו במשימה בהצלחה, לשביעות רצונם של מרכז הנדל"ן. 
מאמרים בנושא
אף אחד חוץ מכם לא העז להתעסק עם זה

 זו התשובה שחברת KNS הבין לאומית  קיבלו עד שפנו אלינו. הבקשה שלהם נראתה פשוטה, להעתיק את האופן ספייס הקיים  לבניין החדש שבנו בחיפה. מה שנראה פשוט למראית עין הצריך עבודת תכנון מעמיקה, 

הכירו את נרבוטס

נרבוטס- מושג חדש בריהוט המשרדי, הגיע לישראל. אחנו כבר נרגשים!

הפתרונות המפתיעים והמיוחדים  של חברה מובילה  זו כוללים, עיצובים, צבעים,דגמים מיוחדים עם התאמה לדרישות העבודה המשתנות. 

אתגר ה 45 מעלות

האתגר שקיבלנו מחברה בין לאומית שעברה לאזור התעשיה של נתניה לא היה פשוט: "בקומה שלקחנו הדייר הקודם השאיר מחיצות  אותן אנו מעוניינים לשפץ ולהרכיב מחדש, הבעיה  שהעמדות בנויות בצורת משושה בזווית של 45 מעלות. אנו מבקשים שתהפכו אותם  לאופן ספייס המחובר ב 90 מעלות ."

ההתלבטות של ערוץ הקניות

 מתלבטים בין מחיצות חדשות למחיצות יד 2? אתם לא לבד, גם ערוץ הקניות לא היה בטוח אם כדאי לו לרכוש מחיצות משומשות או להשקיע בחדשות. איך זה נגמר? הכנסו להמשך המאמר.

עמדות עבודה למוקדים

עבודה מול חברות הטלמרקטינג המובילות בישראל מחייבת הבנה מדויקת של הדרישות והצרכים הייחודים שלהן, ובראש ובראשונה עמידה בלוחות הזמנים.