ההתלבטות של ערוץ הקניות
דף הביתבלוג מאמריםההתלבטות של ערוץ הקניות

ההתלבטות של ערוץ הקניות

מחיצות יד 2 ? זה ממש לא אומר שצריך להתפשר

לפעמים  השילוב של מחיצות ויד 2 מעורר קונטציות של מוצר נחות יחסית לחדש. אבל המציאות שונה לחלוטין.

 

החלטה על ריהוט חדש במוקד אינה החלטה קלה, ביחוד שמדובר בשיפוץ שנעשה לאחר שנים רבות. את ערוץ הקניות כולנו מכירים מההטלביזיה, ולמנהלי הערוץ היה חשוב שהמוקדנים העונים לשיחות הטלפון יקבלו את העמדות הטובות ביותר. שנציג חברתנו שמע על הדרישות  הפרויקט הבין מיד שהדגם המתאים להם הוא דווקא מחיצות יד 2,  הדרישות היו מחיצות בגובה 130 ס"מ ובעובי 10 ס"מ גם באידרה וגם בכנפיים. שקבלנו את התכניות והמפרט המלא לא היה לנו מקום לספק, דגם המחיצות שאנו משווקים הוא המתאים ביותר לצרכים שלהם. הלקוח לא היה משוכנע, "אם אנו משפצים פעם ב 10 שנים, אנו מעדיפים לרכוש ריהוט חדש," אמר הלקוח. לאחר מאמצים לא מעטים לבסוף השתכנע שגם יוכל לחסוך בתקציב וגם לקבל מצר ברמת נראות כחדש והסכים להצעתנו. החלק העליון של המחיצות רופד מחדש בבד  חדש ובצבע שנבחר בשיתוף האדריכלית. הלקוח חסך עשרות אלפי שקלים בתקציב, וקיבל מוקד בלוח זמנים קצר של פחות מ 14 יום.            אם אתם  שואלים מה הייתה התוצאה, נשאיר לדברי הלקוח לדבר בעד עצמם:

  "היי דורון,החודש עברנו למוקד החדש שלנו ולפני המעבר היו לנו לא מעט חששות בנוגע לאיך לסדר את המוקד, אילו עמדות להתקין, נראות של המוקד, אקוסטיקה וכו'. רציתי לציין שבעזרת הליווי שלך עוד מהשלב הראשוני ביותר של החשיבה על העברת המוקד ועד לשלב הפעלת המוקד בפועל הצלחת לבצע לנו את המעבר בצורה חלקה.בכל התהליך הרגשנו שאתה אדם מקצועי וייסודי במיוחד שמתאים לנו את הפתרונות המתאימים והנכונים ביותר אלינו גם אם מדובר ברווח נמוך יותר עבורך. מסגרת הייעוץ שלך גם הצעת לנו להתקין עמדות מחודשות בכדי לחסוך לנו עלויות, תחילה שללנו זאת מהייסוד היות ואנו רוצים להיכנס למוקד חדש ואסטטי ולא רוצים לקבל מוצר שהוא פחות איכותי.בסוף, הצלחת לשכנע אותנו ללכת על העמדות המחודשות והופתענו לגלות שהמוקד נראה חדש לחלוטין ואי אפשר להבחין שמדובר בעמדות שהיו בשימוש.לסיכום, אני חייב לציין שלא נתקלתי בהרבה בעלי מקצוע מקצועיים והוגנים מאוד כמוך, אני מבטיח להיות ממליץ שלך בכל פרויקט עתידי שתרצה לבצע כי כדאי שחברות נוספות ייהנו מהעבודה המקצועית והיסודית שלך.תודה רבה,מבטיח להיות ממליץ שלך בכל פרויקט עתידי."  

 שי דרזי מנהל מחלקת הזמנות.

 

 

מאמרים בנושא
אף אחד חוץ מכם לא העז להתעסק עם זה

 זו התשובה שחברת KNS הבין לאומית  קיבלו עד שפנו אלינו. הבקשה שלהם נראתה פשוטה, להעתיק את האופן ספייס הקיים  לבניין החדש שבנו בחיפה. מה שנראה פשוט למראית עין הצריך עבודת תכנון מעמיקה, 

הכירו את נרבוטס

נרבוטס- מושג חדש בריהוט המשרדי, הגיע לישראל. אחנו כבר נרגשים!

הפתרונות המפתיעים והמיוחדים  של חברה מובילה  זו כוללים, עיצובים, צבעים,דגמים מיוחדים עם התאמה לדרישות העבודה המשתנות. 

אתגר ה 45 מעלות

האתגר שקיבלנו מחברה בין לאומית שעברה לאזור התעשיה של נתניה לא היה פשוט: "בקומה שלקחנו הדייר הקודם השאיר מחיצות  אותן אנו מעוניינים לשפץ ולהרכיב מחדש, הבעיה  שהעמדות בנויות בצורת משושה בזווית של 45 מעלות. אנו מבקשים שתהפכו אותם  לאופן ספייס המחובר ב 90 מעלות ."

הסיבות שמרכז הנדל"ן בחרו דווקא בנו

ריהוט איכותי, אספקה מהירה, שינויים בריהוט קיים, אלו רק רק חלק מהסיבות שמרכז הנדלן בחר בBP-BEST PROJECTS לאספקה והתקנת ריהוט למשרדים החדשים.

עמדות עבודה למוקדים

עבודה מול חברות הטלמרקטינג המובילות בישראל מחייבת הבנה מדויקת של הדרישות והצרכים הייחודים שלהן, ובראש ובראשונה עמידה בלוחות הזמנים.