אף אחד חוץ מכם לא העז להתעסק עם זה
דף הביתבלוג מאמריםאף אחד חוץ מכם לא העז להתעסק עם זה

אף אחד חוץ מכם לא העז להתעסק עם זה

זו התשובה שחברת KNS הבין לאומית (KULICKE AND SOFA),קיבלה מחברות רבות.עד שפנו אלינו. הבקשה שלהם נראתה פשוטה, להעתיק את האופן ספייס הקיים ביקנעם לבניין החדש שבנו בחיפה. מה שנראה פשוט למראית עין הצריך עבודת תכנון מעמיקה, המחיצות היו מדגם של חברת פיניש שיצא לפני שנים מקו היצור, לו   הורכב פרזול יחודי שאינו נפוץ. התכנון כלל סידור מחדש של כל עמדות האופן ספייס, השלמות ובניית מתחם חדש. והתוצאה הלקוח עמד בתקציב וחסך עשרות אלפי ש"ח יחסית לרכישת אופן ספייס חדש. אז  אם  יש לכם צורך בשיפוץ, ריפוד  או העתקה של אופן ספייס, אנו ממלצים  להשאיר זאת למומחים.

מאמרים בנושא
הכירו את נרבוטס

נרבוטס- מושג חדש בריהוט המשרדי, הגיע לישראל. אחנו כבר נרגשים!

הפתרונות המפתיעים והמיוחדים  של חברה מובילה  זו כוללים, עיצובים, צבעים,דגמים מיוחדים עם התאמה לדרישות העבודה המשתנות. 

אתגר ה 45 מעלות

האתגר שקיבלנו מחברה בין לאומית שעברה לאזור התעשיה של נתניה לא היה פשוט: "בקומה שלקחנו הדייר הקודם השאיר מחיצות  אותן אנו מעוניינים לשפץ ולהרכיב מחדש, הבעיה  שהעמדות בנויות בצורת משושה בזווית של 45 מעלות. אנו מבקשים שתהפכו אותם  לאופן ספייס המחובר ב 90 מעלות ."

ההתלבטות של ערוץ הקניות

 מתלבטים בין מחיצות חדשות למחיצות יד 2? אתם לא לבד, גם ערוץ הקניות לא היה בטוח אם כדאי לו לרכוש מחיצות משומשות או להשקיע בחדשות. איך זה נגמר? הכנסו להמשך המאמר.

הסיבות שמרכז הנדל"ן בחרו דווקא בנו

ריהוט איכותי, אספקה מהירה, שינויים בריהוט קיים, אלו רק רק חלק מהסיבות שמרכז הנדלן בחר בBP-BEST PROJECTS לאספקה והתקנת ריהוט למשרדים החדשים.

עמדות עבודה למוקדים

עבודה מול חברות הטלמרקטינג המובילות בישראל מחייבת הבנה מדויקת של הדרישות והצרכים הייחודים שלהן, ובראש ובראשונה עמידה בלוחות הזמנים.